Schůze a sportovní odpoledne v Mostě

3.8.2021

V sobotu 31.7.2021 se sešli zástupci MN a zástupce DM v Mostě (je to už tradiční místo, díky vztahům s místními nacionalisty, ale i díky tomu že právě toto město asi nejvíce ukazuje, jak nemůže fungovat multikulturní soužití). Tématem dopolední schůzky byla především domluva koordinace před podzimními volbami. Ne nebojte se, nebudeme vám radit koho volit, od toho jsou jiní. Naší prioritou je naopak koho nevolit.

2021-8-3-1

Myslíme si, že napříč nacionalistickým i vlasteneckým táborem, který se jinak neshodne ani na tom jakou barvu má obloha, je nebezpečí Pirátů jedno z mála témat, kde máme názor všichni stejný. Toto levicové zlo musí být zastaveno a odmítnutím jejich levicově progresivního smýšlení musí být i liberálům v SPOLU, případně dalších stranách naznačeno, že tudy cesta nevede. Proto jsme jednali o možnosti společných akcí a doufáme že protesty, petice a celkově tlak na Piráty po prázdninách zvýší všechny nacionalistické skupiny.

Tímto by jsme rádi vyzvali každého, kdo tento článek čte a z nějakého důvodu se nemůže zapojit do organizovaného tlaku na Piráty, aby činil podle svých možností. Samolepky či letáky si dnes umí udělat skoro každý a přesvědčit lidi kolem sebe o nebezpečí Pirátů zvládne stoprocentně každý. Podzim musí být časem zvýšeného aktivismu pro každého kdo to myslí s touto zemí dobře. Neb vítězství Pirátů bude ve svých důsledcích nevratné. A zatímco Babiš, ať si o něm myslíme cokoliv, se svým majetkem za pár let zmizí v zapomnění stejně jako Topolánek, Paroubek, Sobotka a další, levicové experimenty Pirátů tuto zemi zničí nadobro.

2021-8-3-2

Zlodějiny politika napravit jdou, ovšem jak chcete za pár let říci tisícům cizinců (ať už migrantů či zahraničních pracovníků), které sem Piráti pustí, že už je tu nechceme? Nacionalistická scéna je a nelžeme si v úpadku proto výsledek podzimních voleb může být na aktivismu či lenosti každého z vás. My nepřeceňujeme svůj význam, ale svou troškou jistě přispějeme k zastavení Pirátského zla.

Po politickém jednání si šli zástupci MN s Mostečáky zaplavat do jejich nového jezera a zástupce DM s jinou skupinou zaboxovat. Takže den byl nakonec super nejen po politické stránce, ale i plný zábavy.

2021-8-3-3

Večer jsme se ještě sešli na fotbalovém utkání místního 4 ligového klubu. Neb na fotbale a zvláště těchto nižších soutěžích je svět ještě trochu v pořádku a není přítomná jinde tolik obtěžující levicová propaganda. Navíc si myslíme, že takový ten městský patriotismus v rozumné míře k nacionalistovy patří. A tak přesto, že my konkrétně Most nepodporujeme, jsme rádi, že mládež tráví čas na fotbale místo flákání s trávou u pusy v ulicích.

Takže pro nás toto ozvláštnění našeho jednání bylo příjemné zpestření. Po jednání které se nakonec změnilo ve fajn politicko-sportovní den, jsme vyrazili domů se spousty nápadů a doufáme, že nám je pomůžete realizovat.

-red-