Trénink v Mostě a porada v Chomutově

2.2.2021

Poslední lednový víkend jsme se rozhodli věnovat sportu a poradě. V sobotu 30.1.2021 byl sraz v Mostě, kde jsme se opět věnovali bojovým sportům. Mimo místních nacionalistů, kteří pravidelně pořádají tyto tréninky, dorazil i člen Dělnické mládeže.

 2021-1-31-1

Tentokrát jsme se více zaměřili na praktické použití techniky. Při spárování bylo znát, že každý trénink nás posunuje kupředu a zlepšuje naše dovednosti, ale i přesto bylo vidět, že se stále máme co učit. Takže poté co si předseda spolku zastavil krvácení z nosu, jsme zakončili náš sportovní den skupinovým bojem.

2021-1-31-2

Dalším krokem byl přesun do Chomutova, kde jsme s místní organizací Národní demokracie probrali společné budoucí aktivity včetně zatím vzdálené, avšak přesto velice důležité události. Ač nám korona znesnadňuje činnost, tak nesmíme zapomenout na výročí Reho 2021. To jsme ale mohli probrat jen okrajově, jelikož je to událost pod taktovkou nacionalistů z Litvínova a Mostu.

2021-1-31-3

V neděli jsme na toto téma opět navázali. Dozvěděli jsme se o druhém kole boxu v Mostě a bez váhání jsme vyrazili. Po nedělním tréninku (tentokrát bez zranění) jsme tedy diskutovali s místními o možnostech, jak uctíme památku padlého nacionalisty. Nelze to brát jako oficiální poradu, jelikož se nezúčastnili všichni kterých se to týká, avšak bereme to jako dobrý start.

Víkend se vydařil. Fyzická kondice zlepšena, plány do budoucna máme a vztahy s ostatními nacionalisty byly utuženy.

-red-